Toužíte plně kojit své miminko a užívat si láskyplné propojení se svým miminkem během kojení? 

 

Zbavte se nervů a pocitu bezmoci během neklidného kojení plného propínání a pláče, po kterém musíte miminko dokrmovat. 

Představte si...

 • že si v klidu sednete a nakojíte své miminko, bez toho aby se propínalo a pořád dokola pouštělo a zase přisávalo
 • že nemusíte řešit žádný dokrm
 • že se netrápíte žádnými pochybami, jestli nemá vaše miminko hlad
 • plně kojíte a vaše miminko krásné prospívá

Říkáte si "krásná představa", ale mně se kojení nedaří. Je to boj a stres - pláče, odpojuje se, propíná, kope...

Chápu vás. Byla jsem úplně na nervy a brečela bezmocí, že dcera u kojení pláče. A až o dost později jsem zjistila, že jde o bojkot.

Překonala jsem s Libuškou těžký bojkot kojení

Dnes si kojení užívám. Jsou to chvíle bezpodmínečné lásky, kontaktu a úžasného propojení. 

Ne vždycky to ale bylo takto růžové.

Zažila jsem si období šíleného pláče, odtahování od prsa s propínáním do luku, kdy se Libuška vůbec nechtěla přisát. Byl to bojkot a já jsem byla totálně na dně. 🙁 

Ubrečená a nervózní z toho, že nejsem schopná najednou nakrmit své milované dítě. Že nevím, kde jsem udělala chybu. Že prostě nechápu, kde se to zlomilo a z miminka, které se přisávalo a krmilo x-krát za den je teď po pár minutách pití prohýbající se nešťastné dítě, které pláče tak, že mi to rve srdce.

Bylo to těžké, ale spolu jsme to překonaly a z "boje" se stala zase úžasná chvíle, kdy jsme jednoduše na sebe napojené a ta blízkost je nepopsatelná. Prostě SPOJENI V KOJENÍ.

Vy můžete zažít tenhle pocit taky.

 

Poradím vám, jak neklidné kojení překonáte, abyste si mohly užívat vzájemnou blízkost a klid.

Jmenuji se Libuše Holá a jsem certifikovaná laktační poradkyně MAMILA o. z.

Zároveň jsem maminkou 2 princezen, které kojím. Prokojila jsem celé 2. těhotenství a teď kojím tandemově obě naše holky.

Je to jeden z důležitých pilířů naší kontaktní výchovy a vidím, jak holkám dodává sebedůvěru a jistotu. 

Sama jsem prožila krásné i těžké chvíle u kojení a teď pomáhám dalším maminkám překonat potíže a v klidu kojit. 

Připravila jsem pro vás eBook

JAK PŘEKONAT PLÁČ A PROPÍNÁNÍ U KOJENÍ 

ANEB 1. POMOC PŘI BOJKOTU KOJENÍ

Pokud opravdu chcete kojit, jen opravdu máloco vás může zastavit. Určitě ne "špatné" bradavky nebo "slabé mléko". 

Díky eBooku odhalíte příčinu bojkotu vašeho miminka, odstraníte daný problém a pomůžete miminku zase poznat a užít si ten pocit absolutní lásky a bezpečí při kojení v maminčině náručí. 

Co v knize najdete? 

Na 57 stranách formátu A4 s více jak 13 000 slovy získáte v elektronické podobě vše potřebné pro překonání neklidného kojení spojeného s pláčem, častým pouštěním prsa a snížené laktace.

 • 1
  Nejčastější projevy bojkotu
  Seznámím vás s nejčastějšími projevy, abyste mohly pozorovat už první známky, že tento problém přichází a začít jej řešit co nejdříve.
 • 2
  Příčiny neklidného kojení
  Detailně vám popíšu nejrůznější příčiny a upozorním vás i na nenápadné škodiče kojení. Budete tak moct najít moment, kde ve vašem kojení přišel problém.
 • 3
  Kroky pro zvládnutí bojkotu
  Podrobně vám ukážu, jaké kroky vám pomohou tuhle náročnou situaci ustát a co všechno můžete udělat, abyste co nejrychleji navýšily laktaci a viděly první změny k lepšímu.
 • 4
  Rady jak miminko uklidnit, aby bylo schopné se přisát
  Pokud už jste ve fázi, kdy se miminko odmítá přisávat v bdělém stavu a nevíte, jestli to rovnou nevzdat, tak pro vás mám tipy, jak miminko uklidnit, aby byla šance, že se přisaje a nakojí.
 • 5
  Postup pro konkrétní situaci
  Popíšu vám modelové situace a jak potřebné změny v kojení zavedete jednoduše do praxe vašeho všedního dne, abyste překonala bojkot co nejdříve.

Ebook je určen pro vás, pokud

 • se nervujete u kojení, protože miminko je neklidné a pláče
 • chcete plně kojit, ale nevíte jak co nejrychleji zvýšit laktaci
 • vás trápí časté odpojování a propínání při kojení
 • chcete poznat příčiny bojkotu, abyste se jim mohla vyhnout
 • jste zmatená z protichůdných rad ohledně škodičů kojení
 • vnímáte kojení jako dlouhodobý vztah s miminkem a chcete si zase užívat klidné kojení

Naopak eBook pro vás není pokud: 

 • hledáte rychlé řešení bez ochoty odstranit příčiny bojkotu
 • nejste ochotná udělat změny v tom, jak nyní kojíte

Zajímá vás jak eBook vypadá vevnitř? Stáhněte si ukázku

Co říkají o eBooku jeho čtenářky? 

V ebooku najdete všechny dostupné informace, abyste se vyhnuli bojkotu nebo když nastane, abyste nepropadali panice a dále společně zvládli kojení. Za tyto informace bych byla před 2 roky moc vděčná. Potýkala jsem se s bojkotem a ztrácela jsem se v neúplných radách. Nakonec jsem ho překonala, ale ta cesta byla trnitá. Věřím, že tento ebook pomůže maminkám najít klid na duši a užívat si kojení. Děkuji.
Jana Svobodová - terapeutka a autorka metody Svoboda mysliwww.jana-svobodova.cz
Jako budoucí maminku mě samozřejmě zajímalo, jak může takový bojkot vypadat. Jsem opravdu ráda, že jsem měla příležitost si eBook od Libušky přečíst. Jsem totiž připravená na všechny situace, které mohou při kojení nastat. Vím, jak je poznat a co dělat, když se do nich dostanu. Určitě bych eBook doporučila všem nastávajícím maminkám. Myslím, že nám to ušetří hodně nervů, až nám naše miminka budou bojkotovat, ale my už budeme vědět, jak si s nimi poradit. A současným maminkám, které se s bojkotem potýkají, doporučuji přečíst eBook co nejdříve, ať nemusí být nešťastné a ať jsou jejich miminka spokojená. 😉
Kateřina Dvořákováwww.katerina-dvorakova.cz
Tohle je ebook ze života. Je vidět, že jsi tím prošla. A já se úplně vracím do toho, jaké to bylo bojovat s bojkotem. UFFFF. Jak ale píšeš, chce to opravdu chtít. Někdo chce, ale nemá tu motivaci a hned po prvním neúspěchu dá flašku. Není ochoten dělat změny. Já byla rozhodnuta že se nevzdám, a i když to bylo hrozně náročný, tak jsem udělala opravdu všechno pro to, abych kojila. Podařilo se! Myslím, že ebook může pomoct hodně maminkám, protože přehledně shrnuje rady, jak bojkot překonat.
Jana JungováTrojnásobná maminka
Přehledný ebook, který popisuje a řeší mnohé formy bojkotu kojení. Líby poslání je povzbudit maminky v nelehké životní situaci, kterou si sama prošla. Nabízí a hledá pro maminky ta nejlepší řešení. Neslibuje řešení přes noc, ale dlouhodobé krásné prožitky z kojení, které není jen aktem krmení, ale hlubokým aktem lásky a souzněním mezi dítětem a mámou.
Zdenka Růžová Kučeraváwww.zdenkaruzova.cz
E-book plný praktických rad a tipů, které by měla znát každá máma, pro kterou je kojení důležité. Souzním s přístupem, který z kojení nedělá vědu, ale současně přiznává, že kojit není samozřejmé a někdy ani jednoduché. Asi jsem nezažila větší pocit zoufalství, než když mi miminko plakalo v náručí hlady a nedokázalo se přisát. Skoro každý problém je ale v kojení nakonec řešitelný, jde jen o to nevzdávat se a hledat cesty. A právě takových možných cest je e-book plný
Lenka Suchomelováwww.czech-time.cz
Když se vrátím k bojkotu, tak to byly ty nejhorší chvíle, co jsme si prožily s Maruškou i s partnerem. Vzduch by se v tu dobu dal krájet. Všichni jsme z toho byli nervózní. Kojení jinde, než doma, byla noční můra. Na začátku jsem prolítla všechno v ebooku tak zběžně, a pak jsem se k tomu vracela. Zpětně i hodnotím, že přes klobouček vypila Maruška málo mléka, byla hubeňourek. A u odbourání kloboučku je asi nejlepší se ho zbavit, aby po něm člověk nemohl sáhnout. Začátky byly těžké, ale teď si to užíváme obě. Kojení se nám s Maruškou daří, jsem poslední z party, která kojí a to díky vám. 🙂
Kateřina Sehnalovámaminka 2-měsíční Marušky
"Děkuji moc za informace načerpané v ebooku. Doposud jsem nevěděla, že nějaký bojkot kojení vůbec existuje a ani v nemocnici nechápali, proč to dítě nejde nakojit. V ebooku jsem našla několik jasných rad a bylo i satisfakcí celou situaci jen pochopit."
Klára Bednářovámaminka bojkotujícího miminka
Při čtení ebooku mi okamžitě vyskočilo červené světýlko: "Bože, vždyť já mám doma taky malou bojkotářku." A teď pokaždé, když se mi nedaří ji nakojit se uklidňuji tím, že Liba to zvládla, a já to zvládnu taky. Knížka je super, moc pěkně sepsaná a je na ní vidět, že Liba čerpá i ze svých zkušeností a nemá jen načtené odborné články. Knížka mi poradila finty, jakými lze mimišo uklidnit natolik, že je schopné se alespoň trochu nakojit. A že je lepší dítě nejdříve uhojdat do polospánku, než ji bdělou přesvědčovat, že cucnout si z toho prsa není tak zlej nápad. Ještě není kojení klidné, ale doufám, že jsem s pomocí knihy a nejedné emailové konzultace s Libou konečně našla příčinu, proč se z naší princezny stala bojkotářka. Každopádně knížku doporučuji přečíst i těhotným ženám a všem úspěšně kojícím maminám, protože nikdy nevíte, jestli ten bubák v podobě bojkotu nezaklepe i u Vás.
Martina Pospíšilovámáma bojkotářky Elisy (2 měs)

Co získáte: 

 • informace o příčinách bojkotu a fungování laktace
 • návod jak zvýšit laktaci a čemu se při kojení vyhnout
 • rady jak uklidnit miminko, aby se bylo schopné přisát
 • jednoduchý postup pro konkrétní situaci

Výsledkem změn ve vašem kojení bude také:

 • bližší vztah s vaším miminkem
 • větší sebedůvěra sama v sebe a své schopnosti
 • lepší pochopení pláče miminka a nalazení na jeho potřeby

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

Můj eBook Jak překonat pláč a propínání u kojení si můžete koupit za 550 Kč. 

Za tuto cenu si můžete pořídit:

 • UM pro miminko na cca 5-7 dní
 • 1 dudlík a 1 obyčejnou lahvičku
  Ale třeba za 1 lahvičku Medela Calma, která je propagovaná jako technologie nekazící kojení (není to pravda), utratíte víc jak 500 Kč.
 • probiotika pro miminko na cca 2 měsíce
  Mateřské mléko probiotika obsahuje, ale pokud byste krmily UM, je dost možné, že vám pediatr doporučí dávat miminku i probiotika.
 • tento eBook, ve kterém získáte informace, které vám pomohou překonat bojkot kojení a dál kojit vaše miminko. 
  Shrnuji v něm své zkušenosti, hodiny hledání informací a rad na intenetu, u zkušenějších maminek, i laktačních poradkyň. Vy už nemusíte tápat a hledat, a tak ušetříte čas i peníze za různé "pomocníky" kojení. Vše jsem pro vás sepsala do eBooku, který si přečtete ve chvílích klidu (spánku miminka) a můžete se k informacím vracet, kdykoli budete potřebovat.

...a ještě něco navíc... DÁREK PRO VÁS

Dobře si pamatuju, jak jsem byla v začátcích zmatená co a jak mám změnit a jak mě stresoval pláč, zapomínala jsem co dalšího bych mohla ještě zkusit hned teď, aby se nám podařilo nakojit a nedávat UM. 

Proto jsem pro vás připravila praktické PRACOVNÍ LISTY. Pomohou vám se zavedením potřebných změn do praxe. 

 • Je to ve vašich rukou
  Když nic nezměníte, bojkot sám nezmizí. Pracovní listy vám pomohou sledovat, jaké kroky jste již zavedla do praxe a jak se situace vyvíjí a zlepšuje.
 • Jednoduchý tahák
  Součástí je jednoduchý tahák, který vám připomene základní hesla a kroky, abyste na vaší cestě překonání bojkotu měla jasně vytyčenou cestu.

Pracovní listy v hodnotě 115 Kč ZDARMA. 

MOŽNÁ SI TEĎ ŘÍKÁTE:

Ta cena je moc vysoká...

Pokud vám eBook zachrání kojení, je nemožné cenu stanovit v penězích. Ty chvilky klidu a propojení s miminkem. Zdravotní výhody pro maminku i miminko, skvělý utišující prostředek při bolístkách, zmiňované ušetřené peníze za UM... Kojení má opravdu spoustu výhod!

Navíc pokud kojit nebudete, budete kupovat UM a za to utratíte mnohem víc. Maminky v diskuzích o UM psaly, že utratí 1 500 – 2 500 Kč/měs. Tzn. od boku udělaný výpočet ušetřených peněz jen za UM by mohl být založen na tom, že pro děti na UM je příkrm doporučen už od 4. měs. Takže ta nejlevnější varianta do 1 roku věku dítěte vychází na cca 12 000 Kč (4 x 1500 + 8 x 750). A v tom nejsou žádné lahvičky, savičky, sterilizátor, dudlík ani další pomůcky...

 

Toho je plný internet. Najdu si informace jinde...

Ano, informací je všude spousta. Bohužel až moc a taky si protiřečí. Sama jsem si prošla hodinami hledání a vybírání, které rady poslechnout a které ne. Vám eBook nabízí soubor ozkoušených rad. Je to praxe, žádná teorie. Ušetříte tak čas a budete jasně vědět co a jak funguje a taky proč, prootože se věnuji i příčinám bojkotu a jejich důsledkům. 

Jsou větší odborníci...

Určitě je spousta jiných odborníků. Pokud to sami nezažili, tak se jim bude těžko vžívat do vaší situace. Já jsem ale máma stejně jako vy! Bojkot jsem překonala a s vámi se dělím o ty praktické rady a zkušenosti. Kojení je moje vášeň a více než 5 let denně kojím. Takže mám praxi, praxi a praxi. 🙂 A navíc jsem i vyškolená laktační poradkyně MAMILA, o. z. a pomáhám dalším maminkám tento problém vyřešit. Kojení je tekutá láska a já chci pomoct co nejvíce maminkám, aby si užívaly klidné kojení se svými miminky. 

Buď si poradím sama nebo to prostě přestanu řešit...

Většina maminek chce kojit, ale spousta z nich kvůli nějaké překážce přestane kojit velmi brzy – ať už v šestinedělí nebo třeba v půl roce. Podle statistik jen asi 18 % maminek kojí do půl roku plně své miminko. A přitom ideální dle WHO je kojit do 2 let a klidně déle, dítěti to jen prospívá... A proč to tak je? 

Informace a podpora. To je to co chybí maminkám. V mém eBooku najdete obojí. Když procházíte bojkotem málokdo vás chápe, poradí a podpoří v rozhodnutí za kojení bojovat. Podpora je ale stejně důležitá jako dobré informace, protože překonat bojkot je nápor na psychiku. Sama jsem prošla temným údolím pláče a beznaděje a jsem hluboce přesvědčená, že kojení je pro miminko opravdu to nejlepší, takže vás podpořím ze všech sil. 

Pořád si nejste si jistí?               ... Je tu pro vás GARANCE

Svému eBooku věřím natolik, že vám na něj dám s klidnou duší 14denní garanci.

Pokud zjistíte, že eBook není pro vás a informace v něm vám nejsou k užitku, máte 14 dní na vrácení peněz.

Bez otázek vám pošlu peníze zpátky. Nic tak neriskujete. 

Přestaňte se trápit pláčem vašeho miminka u kojení.

 

Vyřešte svůj problém s bojkotem a užívejte si klidné kojení!

Objednejte si ebook Jak překonat pláč a propínání u kojení (1. pomoc při bojkotu kojení)

za 550 Kč včetně praktických listů. 

Je vám něco nejasného? 

Neváhejte mě kontaktovat na emailu kojenislaskou@libusehola.cz